Informacje i aktualności
02-02-2020 To był przyjazny bal. Ponad 38 tysięcy złotych dla Igorka!

2 lutego 2020 roku odbył się I Bal Charytatywny Prezydenta Świętochłowic, którego współorganizatorem było nasze stowarzyszenie Przyjazne Świętochłowice.

250 mieszkańców Świętochłowic dobrowolnie, z własnej woli taką kwotą wsparło leczenie 7-letniego, młodego świętochłowiczanina Igora Duszy. Łącznie nazbierano ponad 38 tysięcy złotych! Ta bezinteresowna pomoc jest najważniejsza. Pokazuje, jak wielu ludzi czuje i wie, że warto pomagać. Bez rozdzielnika i rozkazu, na podstawie własnej, cudownej hierarchii wartości.

Jako współorganizator balu charytatywnego, z całego serca Każdemu z Was dziękujemy. Udowadniacie, że ciągle warto wierzyć w ludzi. Było to wspaniałe przeżycie, gdzie na twarzy każdego z uczestników gościł uśmiech. Doskonała zabawa, zaangażowanie podczas licytacji oraz szczera życzliwość. Życzymy Wam i sobie również, aby w Świętochłowicach odbywały się wyłącznie tak udane i przepiękne imprezy.


Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej Zdjęcia z I balu charytatywnego Prezydenta Świętochłowic, jaki odbył się 2 lutego 2020 r. w Centrum Kultury Śląskiej

Nawigacja

Nasza społeczność

Przyjazne Świętochłowice Stowarzyszenie