Nasi samorządowcy

W wyborach samorządowych w 2018 kandydował z ramienia KWW Stowarzyszenie Przyjazne Świętochłowice na prezydenta Świętochłowic. W pierwszej turze uzyskał 31,20% głosów, co dało mu drugi najlepszy wynik. W drugiej turze zdobył 50,35% poparcia, co przełożyło się na wybór na Prezydenta Świętochłowic, który to urząd objął 22 listopada 2018 roku.

Doświadczony manager zaprawiony w boju na wielu kluczowych stanowiskach zarządzania w międzynarodowych korporacjach. Manager, coach, ekspert, świetny trener szkoleniowiec. W 2018 roku powołany na stanowisko Wiceprezydenta Świętochłowic.

Wieloletni urzędnik, związkowiec i sprawny przedsiębiorca, który w naszym mieście z powodzeniem prowadzi swoją firmę. Społecznie działa tu od wielu lat, cieszy się sympatią i szacunkiem wielu mieszkańców Świętochłowic. Jego domeną jest racjonalna ocena rzeczywistości i konkretne działania. Od 2019 roku jest liderem i Prezesem Stowarzyszenia Przyjazne Świętochłowice.

Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach. Od kilkunastu lat związana zawodowo ze świętochłowickimi placówkami - szkołą i przedszkolami. Lubiana przez uczniów, doceniana przez rodziców, z pasją wykonuje swój zawód i spotyka się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta.

Lekarz-anestezjolog pracujący w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Z zamiłowania rowerzysta, który rower traktuje jako doskonały, choć niedoceniany środek transportu.  W przeszłości zabiegał o rozwiązania, które miały poprawić wygodę podróżowania po mieście na dwóch kołach.

Nawigacja

Nasza społeczność

Przyjazne Świętochłowice Stowarzyszenie